#21 2009-02-18 10:28:02

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

Wezmę tych Herosów. A gotowe na wszystko może bym z Magdą oglądał wytłumaczyłaby mi jakbym czegoś nie zrozumiał:) Te dwa filmiki Małej Brytani całkiem spoko. Kariery Nikodema i Monty Pythona nie oglądałem może kiedyś nadrobię... Co do Californication to zgadzam się z Chuchrem. aha Darek może byś mi przyniósł Żywot Briana (spodoba mi się to w ogóle? potępiam piractwo ofcoz)

Offline

 

#22 2009-02-18 20:58:32

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Filmy, Seriale itp.

a co sądzicie o filmie Wyspa (ten z 2005 roku)? bo pamiętam że mi się to podobało i chyba sobie jeszcze raz to zobaczę...


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#23 2009-02-18 21:17:34

mich987

Postrach Wielgusa

9214514
Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 312

Re: Filmy, Seriale itp.

No u mnie 9/10 filmik . Przez długi czas byłem bardzo zajawiony na ten film . Polecam tym co jeszcze nie oglądali







A tak na marginesie to Scarlett Johansson ........    hmmmmmmmmmmmmmm 


http://members.lycos.nl/micb2/Userbars/Wildstylez1ani.gif

Offline

 

#24 2009-02-18 21:21:13

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Filmy, Seriale itp.

mich987 napisał:

A tak na marginesie to Scarlett Johansson ........

...to duża wara:)


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#25 2009-02-18 21:25:19

mich987

Postrach Wielgusa

9214514
Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 312

Re: Filmy, Seriale itp.

Chucher napisał:

mich987 napisał:

A tak na marginesie to Scarlett Johansson ........

...to duża wara:)

A daj żyć ....... 


http://img2.timeinc.net/people/i/2007/s … ansson.jpg


http://members.lycos.nl/micb2/Userbars/Wildstylez1ani.gif

Offline

 

#26 2009-02-18 23:26:02

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

Wyspa super film oczywiście (johansson brzyyyydal) Trailer Filmu: X-Men Origins: Wolverine


Mniamm szykuje się wypad do kina:)

Offline

 

#27 2009-02-18 23:27:04

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Filmy, Seriale itp.

widzę że pojąłeś już bbcode'a ale niestety nie działa Ci filmik bo ma prawa zastrzeżone


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#28 2009-02-18 23:28:15

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

juz działa:)

Offline

 

#29 2009-02-18 23:45:19

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Filmy, Seriale itp.

słaby trailer. Poza tym ten Pan jest trochę...jakby to powiedzieć...za ładny na Logana.
Trzeba mu jednak oddać że od ostatniego momentu co go widziałem mocno się przykoksił


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#30 2009-02-18 23:52:52

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

Mi tam się podoba Logan, Hugh Jackman jest dobrym aktorem i już 3 razy wcielał się w tę rolę także na pewno nie zawiedzie. Zależy też jakiego Ty zapamiętałeś Wolverine'a z komiksów bo uwierz że już widziałem mnóstwo wizerunków tej postaci, zależy głównie od rysownika, a że Logan się pojawia w co drugim komiksie nie wspominając o własnej serii i ofkoz Origins to w filmie poszli na kompromis i mnie się taki "Rosomak" podoba:)

Oglądałem przesuper film - Siedem Dusz (Seven Pounds). Zacznę od oceny - mocne 9/10 - jak najbardziej zasłużone, film jest bardzo wzruszający, aż mi prawie łezka poleciała:) super rola Willa Smitha - on na serio potrafi grać (udowodnił to poprzednim filmem "W Pogoni za szczęściem" a teraz to tylko potwierdził - widać że pasują mu rolę w których co chwilę płacze). Przez dużą część filmu nie wiadomo o ocb. potem stopniowo łączymy wszystkie elementy w całość i rozwalający finał, choć dramatyczny to i tak okazuje się Happy End'em. Polecam:D i trailer wrzucam

Offline

 

#31 2009-02-19 23:27:06

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Filmy, Seriale itp.

Ha! Mówiłem że film jest dobry - mimo że gra w nim Smith :-) oczywiście sobie go od Ciebie pożyczę


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#32 2009-02-20 15:00:56

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

Oglądał ktoś nowy, szósty, odcinek Losta? Po pierwszych dość słabych odcinkach dwa ostatnie trzeba przyznać że trzymają poziom i aż się chce oglądać następne. Miejmy nadzieję że nie wymyślą czegoś głupiego. Ktoś popiera moja opinie?

Offline

 

#33 2009-02-20 15:48:43

bms

Postrach Wielgusa

1886461
Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 327

Re: Filmy, Seriale itp.

Kula napisał:

Oglądał ktoś nowy, szósty, odcinek Losta? Po pierwszych dość słabych odcinkach dwa ostatnie trzeba przyznać że trzymają poziom i aż się chce oglądać następne. Miejmy nadzieję że nie wymyślą czegoś głupiego. Ktoś popiera moja opinie?

ja ogladałem i też mi się podobalo
wygląda na to że po poprzednich słabszych sezonach ten będzie jednym z lepszych

Offline

 

#34 2009-02-23 23:16:56

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

Oglądałem film Frost/Nixon, przyznam szczerze że bardzo dobry no ale niczego innego się spodziewałem. Nie sądziłem że film o wywiadzie prezydenta z dziennikarzem z lat 70-tych może być tak emocjonujący - końcówkę oglądałem prawie że siedząc z głową w monitorze. Jedyne co razi to trochę przydługawe wywody Nixona prawie że w każdej scenie z nim (momentami nie miałem pojęcia o czym gościu gada) ale ostatni wywiad to mistrzostwo świata. Film zdecydowanie lepszy od Buttona ale czy Slumdoga to nie wiem. 8/10

Oczywiście trailer:

Offline

 

#35 2009-02-26 13:58:26

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Filmy, Seriale itp.

Szczerze jestem rozczarowany Frost/Nixon.
Nie wiem czemu ma takie wysokie noty bo oprócz aktora grającego Nixona to film jest nudny jak flaki z olejem. Tak się zdarzyło,że na historii się trochę znam, tak więc niezrozumienia całego kontekstu nie można mi wytknąć. Może ten film podobał się amerykanom (w końcu to część ich życia publicznego i interesują się nim  tak jak Polacy nową laską Marcinkiewicza) ale dla przeciętnego widza ten film jest prawie o niczym. Ktoś strasznie nakręca marketing tego filmu, a  taki np. Capote bije go na łeb, na szyję.

Kim był Frost ? Jakiś dziennikarzyna z jukej przyjechał zrobić barana z Nixona (karykaturalnie przedstawiono jego pazerność) i pokazać jaki to z niego jest zły człowiek. Jego rola w tym filmie jest podrzędna. Mimo wszystko lepsze wrażenie sprawia (o dziwo) postać Nixona.  Może to kwestia tego,że znudziłem się polityką i wszystkimi jej aspektami -
film odradzam. 3/10 - i to tylko ze względu na rolę Nixona.

Jestem może płytki ale uważam,że Button jest zdecydowanie ciekawszą historią pomimo całego patosu jakim ten film spływa.

Ide se obejrzeć Gwiazdy tańczą na lodzie, tam przynajmniej coś się dzieje.


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#36 2009-02-26 14:49:37

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Filmy, Seriale itp.

z wielką chęcią bym włączył się do Waszej dyskusji na temat filmu Frost/Nixon, ale bardzo nie lubię filmów wszelakiej maści politycznej. wiem, ograniczony jestem, cóż jednak zrobić. w weekend postaram się wreszcie obejrzeć Slumdoga oraz Buttona, żeby wyrazić swoją opinię:D póki co, zaraz odpalę Punishera 2 (spodziewam się rzeźni )

Punisher: War Zone Trailer


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#37 2009-03-02 17:25:09

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Filmy, Seriale itp.

właśnie obejrzałem Punishera 2 i aż ciężko mi coś na jego temat powiedzieć. zdecydowanie film dla osób lubiących strzelanki, kryminały, sensacje. nie ukrywam, iż krew leje się hektolitrami, odpadają ręce, często widać mózg na ścianie i główny bohater jest (wg mnie) takim drugim Stevenem Segal'em, z tą różnicą że Punishera uderzyli, a nawet do niego strzelali i trafili:D ogólnie mówiąc typowe męskie kino akcji, które chyba odzwierciedla poczynania Franka Castle z komiksu (nie czytałem to się nie wypowiadam...)


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#38 2009-03-02 21:22:29

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

Trailer nowego filmu polskiego reżysera - przeróbka starego dobrego Street Fighter z Van Dame:)


Aha, kto oglądał film Gomorra? opłaca się w ogóle bo coś niepochlebne opinie słyszałem...

Offline

 

#39 2009-03-03 19:33:36

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Filmy, Seriale itp.

nareszcie oglądnąłem Slumdoga i powiem że znowu takie głupie to nie jest. oczywiście trochę przykolorowane, happy end itp ale ogólnie podobało mi się. jakbym miał wystawić ocenę to 7,5/10. niemniej jednak trochę dziwię się, iż film ten dostał aż 7 czy 8 oscarów - chociaż na tle innych nominowanych filmów to nie miał zbytniej konkurencji. mimo wszystko polecam:)


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#40 2009-03-03 23:03:26

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Filmy, Seriale itp.

No coś w tym sukcesie slumdoga jest dziwnego. Film jest dobry ale czy aż tak? Słyszałem opinię że gdyby film nie wyszedł w dobie kryzysu w USA to nawet nie były nominowany. Ja oglądałem dzisiaj Gran Torino i tak jak się spodziewałem - po prostu dobry film. Clint Eastwood jeszcze się nie poddaje i daje radę (oby jak najdłużej). 8/10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSztutowo wczasy