#21 2009-02-23 09:48:32

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Oscary 2009

Najlepsze efekty specjalne: "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" (Eric Barba, Steve Preeg, Burt Dalton, Craig Barron)

hmmm....sądziłem że tu jednak wygra Batman....bo efektów za dużo w tym Guziku nie było...

A poza tym to Slumdog królem polowania - i chyba dobrze.
Nie zaskoczył mnie Sean Penn - Akademia lubi filmy o gejach...


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#22 2009-02-23 09:55:54

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Oscary 2009

danji napisał:

A poza tym to Slumdog królem polowania - i chyba dobrze.
Nie zaskoczył mnie Sean Penn - Akademia lubi filmy o gejach...

aż wstyd się przyznać, ale jeszcze Slumdoga nie oglądałem, gdyż czekam na jakąś sensowną DVDrip-ową wersję - jestem uprzedzony do screenerów. mam nadzieję, że niebawem się pojawi:D
inna sprawa to Oscar dla najlepszego aktora - myślałem że wygra Rourke, a tu gejostwo górą (tak sam jak było z "Tajemnicą Brokeback Mountain"


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#23 2009-02-23 10:04:36

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Oscary 2009

no a ta wersja od Zordona to jest dvdscr???!!
Jeśli tak to kompletnie tego nie odczułem. Już gorsza była moja wersja Guzika.


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#24 2009-02-23 10:09:56

Chucher

Arnold

4179336
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 675

Re: Oscary 2009

danji napisał:

no a ta wersja od Zordona to jest dvdscr???!!

jak najbardziej dvdscreener bo jeszcze się rip nie ukazał:D


__________________________________________________________________________________________________________________
90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...

Offline

 

#25 2009-02-23 11:03:39

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Oscary 2009

Chucher napisał:

Oto lista kto i za co dostał ten komercyjny badziew w postaci złotego chipka:

Ha! To było dobre. Mi się sprawdziło wszystko z wyjątkiem Efektów specjalnych (button dostał a nie batman - przemilczę to może). Ustawiłem budzik na 2 w nocy ale nie dałem rady się podnieść z łóżka także dopiero rano się dowiedziałem wyników. No fakt niespodzianek nie było żadnych i zwycięscy byli znani na długo przed ceremonią. Oscary schodzą trochę na psy.

Slumdog był chyba ostatnim filmem w wersji dvdscr który ściągałem, mimo że był bardzo dobry to teraz tylko i wyłącznie dvdrip w ostateczności R5-tki.

A tutaj oscarowe wpadki z przeszłości czyli o jakich filmach akademia zapomniała i wyróżniła komercyjny syf (no może przesada ale coś w tym jest).

Pierwsza część

Druga część

Offline

 

#26 2009-02-25 20:21:36

biszkopt

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefów

Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 385
WWW

Re: Oscary 2009

Uruchomiłem dodawanie posta pod postem - jak będę widział,że ktoś robi 5 postów pod swoim postem zablokuję sukinsyna


__________________________________________________________________________________________________________________

Czytaj wszystko, słuchaj wszystkich - ale myśl na własną odpowiedzialność i wyciągaj własne wnioski.

Offline

 

#27 2009-02-25 21:30:17

Kula

Postrach Wielgusa

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 493

Re: Oscary 2009

danji napisał:

zablokuję sukinsyna

Ja bym bez nerwów proponował, dzięki Darku bezapelacyjnie się ta opcja przyda. Czy ktoś byłby chętny skomentować oscarowe wpadki? Z chęcią wysłuchałbym Waszych opinii zanim zamknę wątek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSztutowo wczasy